Gjiko dhe Elita martohen së shpejti, zbulohet vendi përrallor ku do bëhet ceremonia e dasmës (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:12 13-09-2018 Gjiko dhe Elita martohen së shpejti, zbulohet vendi përrallor ku do bëhet ceremonia e dasmës (FOTOT)

Çifti i njohur i showbizz-it reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi së shpejti do kurorëzojnë në martesë lidhjen e tyre.

Dasma do të zhvillohet në datën 21 të këtij muaji. Sipas Xing.al ceremonia do të mbahet në Prishtinë në ‘White Garden’.

Gjiko dhe Elita janë një ndër çiftet më të lakuar në shtypin rozë, dhe padyshim dasma e tyre do të marrë shumë vëmendje.

-640-0-5b9a34cf5161a.png

-640-0-5b9a33549c9d0.png

-640-0-5b9a3356a5535.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 22-vjeçarja i tregon eksperiencën e parë seksuale, Aulona Musta e publikon në rrjet: Ja çfarë i kanë bërë...
'Cop zhgarravinë', Roza Lati i bën të papriturën gruas së martuar: Me atë gojë puth... »
Article Logic
Execution time: 0.019579887390137
array(1) { ["section"]=> string(104) "gjiko-dhe-elita-martohen-se-shpejti-zbulohet-vendi-perrallor-ku-do-behet-ceremonia-e-dasmes-fotot-134182" }