Gjimnazisti terrorizon klasën në Tiranë, çfarë kishte marrë me vete në çantën e librave

Publikuar tek: kulture-art, më 10:35 10-02-2018 Gjimnazisti terrorizon klasën në Tiranë, çfarë kishte marrë me vete në çantën e librave ilustruese

Një situatë paniku është krijuar në klasë në një nga gjimnazet e Tiranës.

Sipas policisë një nxënës ka tmerruar klasën dhe mësuesit kur në çantën e librave i kanë gjetur një thikë kuzhine.

Mësohet se mitur A.V, 17 vjeç, banues në Tiranë kishte marrë me vete një thikë kuzhine, për arsye të ende të panjohura.

Menjëherë janë alarmuar mësuesit dhe në prani të psikologes dhe drejtorit kanë kërkuar edhe praninë e prindërve të adoleshentit.

Drejtoria e shkollës ka bërë kallëzim penal për këtë rast, ndërsa policia ka nisur hetimet.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SKANDAL, aktorja denoncon LIVE: Hervin Çuli ma tha personalisht, 'Sa të jem unë këtu s’ke punë në teatër'. Vetëm se shpreha mendimin tim
Ra nga tribuna në ndeshjen Skënderbeu-Flamurtari, transportohet me helikopter drejt Tiranës vëllai i Tefik Osmanit (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.024187088012695
array(1) { ["section"]=> string(93) "gjimnazisti-terrorizon-klasen-ne-tirane-cfare-kishte-marre-me-vete-ne-canten-e-librave-109801" }