Gjirokastra qarku më i pasur në Shqipëri, Kukësi dhe Lezha më të varfrat

Publikuar tek: barometri, më 08:46 03-03-2017 Gjirokastra qarku më i pasur në Shqipëri, Kukësi dhe Lezha më të varfrat

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022581815719604
array(1) { ["section"]=> string(77) "gjirokastra-qarku-me-i-pasur-ne-shqiperi-kukesi-dhe-lezha-me-te-varfrat-70587" }