Gjithçka po shkon drejt fundit, Napoli gjen zëvendësuesin e Hysajt

Publikuar tek: sport, më 23:53 05-01-2019 Gjithçka po shkon drejt fundit, Napoli gjen zëvendësuesin e Hysajt

Napoli dhe Elseid Hysaj duken gjithmonë e më larg njëri-tjetrit. Prej kohësh mediat italiane shkruajnë se mbrojtësi i djathtë ka si destinacion Anglinë, ku mund të shkojë tek skuadra e Chelsea.

Në krahun tjetër edhe Napoli, që sikurse raporton 'Tuttosport' nuk po rri 'duarkryq'. Nënkampionët e Italisë, janë në ndjekje të anësorit të SPAL, Manuel Lazzari, i cili është shumë i pëlqyer nga drejtuesit e klubit të kaltër.

Deri më tanil, lojtari i kombëtares shqiptare, Hysaj, nuk është aktivizuar shumë nën urdhërat e trajnerit Carlo Ançelotti, e ndërsa mbetet për t’u parë në vazhdim si do të përfundojë kjo çështje.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas Ronaldos 'plas' bomba tjetër, Real-Juventus gati për 'shkëmbimin e shekullit'
»
Article Logic
Execution time: 0.0041561126708984
array(1) { ["section"]=> string(72) "gjithcka-po-shkon-drejt-fundit-napoli-gjen-zevendesuesin-e-hysajt-147659" }