Gjobitet gazetari i njohur: Vetëm polic Sadiku e sqaron këtë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:04 12-04-2016 Gjobitet gazetari i njohur: Vetëm polic Sadiku e sqaron këtë

Gazetari Drini Zeqo është gjobitur për shkak se sipas policisë kishte parkuar automjetin e tij te vizat e bardha.

Në fletën e gjobës shkruhet pikërisht kjo si arsye e gjobitjes së gazetarit, por ky i fundit është konfuz sa u përket vizave të bardha që mungojnë në rrugë.

“Se ku janë vijat dhe se ku një drejtues automjeti duhet të kuptojë këtë gjë, ta sqaron polic Sadiku”, shkruan Zeqo. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017959117889404
array(1) { ["section"]=> string(65) "gjobitet-gazetari-i-njohur-vetem-polic-sadiku-e-sqaron-kete-37525" }