Gjovalin Loka, drejtori i departamentit të rendit në Policinë e Tiranës

Publikuar tek: barometri, më 08:19 16-02-2018 Gjovalin Loka, drejtori i departamentit të rendit në Policinë e Tiranës

Lëvizje të reja në Drejtorinë e Policisë së Tiranës.

Gjovalin Loka është emëruar drejtori i departamentit të rendit dhe sigurisë publike në Tiranë, i cili zëvendëson Altin Qaton. Ky i fundit është komanduar më herët në krye të drejtorisë së Policisë së Elbasanit.

Loka mban gradën e “drejtues i parë”, ndërsa më herët ka mbajtur postin e drejtorit të Policisë së Lezhës dhe Vlorës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020410060882568
array(1) { ["section"]=> string(77) "gjovalin-loka-drejtori-i-departamentit-te-rendit-ne-policine-e-tiranes-110415" }