Gladiola Harizaj sulmon hapur kolegët: Ka shumë aktorë mediokër, i paafti të mbyt

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:31 09-11-2018 Gladiola Harizaj sulmon hapur kolegët: Ka shumë aktorë mediokër, i paafti të mbyt

Të gjithë e njohim aktoren e talentuar Ola Harizaj.

Këtë herë Ola ishte e ftuar në emisionin Adrenalinë në IN Tv por shumë ndryshe nga jeta e saj e përditshme. Moderatorja Ueda Kullakshi vuri përballë Olën dhe bashkëshortin e saj Vin Bejlerin në një sfidë në poligon. Por krahas sportit sfidues, Ola u shpreh edhe për jetën e saj personale dhe profesionale për IN Tv.

E pyetur nga Ueda se sa e veshtirë është të jesh aktore në Shqipëri Ola u shpreh: “Është shumë e vështirë sepse ka shumë aktorë mediokër dhe i paafti të mbyt”!
LAJMI NË: http://www.intv.al/aktorja-e-famshme-e-thote-troc-i-paafti-te-mbyt-video-78142?fbclid=IwAR1M3_hdIKLv2QfYBbFBY9MZ8l-NfON8f-9qgBOjbeJdEsz9OVs8PuqoF6E

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një mami seksi si Xhensila Myrtezaj, këngëtarja djeg rrjetin nga palestra
Ju pëlqejnë pelerinat? Ja si mund t’i realizoni fare thjeshtë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.023772001266479
array(1) { ["section"]=> string(86) "gladiola-harizaj-sulmon-hapur-koleget-ka-shume-aktore-medioker-i-paafti-te-mbyt-140911" }