Gocat e “TV Klan” një mbrëmje "të shfrenuar" nën shoqërinë e njëra-tjetrës (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:51 21-12-2016 Gocat e “TV Klan” një mbrëmje

Pas finale së “Dance With Me”, i gjithë produksioni ka festuar duke kaluar një mbrëmje të këndshme nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Në foton e mësipërme janë bukuroshet e TV Klan, Alba Gina e shoqja e Sander Frangajt, Alketa Vejsiu, Vera Grabocka dhe Valbona Selimllari.

Mbrëmja e së hënës në skenën e Dance With Me kulmoi me fitoren e ҫiftit Renato dhe Laura. 

67c86c0c1de6a98260484b9d10067f4d.jpg

747a1dd95d64edd5b2187a058b9fe9bf.jpg07a149dc3db1be917d1a2698b3a05c2a.jpg

b27c36aa68d063241d400d7c1a20f05c.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073199272155762
array(1) { ["section"]=> string(82) "gocat-e-tv-klan-nje-mbremje-te-shfrenuar-nen-shoqerine-e-njera-tjetres-fotot-63348" }