Godet “Portokalli”, a mund të gjeni se cili nga të dy është Plarent Ndrenca i vërtetë?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:06 28-09-2016

“Portokalli” rikthehet në ekranin e Top Channel më 2 tetor dhe ende pa hapur siparin, aktorët kanë shkaktuar të qeshurat e para te publiku.

Në spotin promovues shfaqet edhe Sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Arsimit, Plarent Ndreca. Në fakt, në rol nuk është vetë Ndreca, por aktori Florjan Binaj, i cili e ka imituar me mjeshtëri aq sa është e vështirë të bësh dallimin me origjinalin.

Untitled-2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028762102127075
array(1) { ["section"]=> string(88) "godet-portokalli-a-mund-te-gjeni-se-cili-nga-te-dy-eshte-plarent-ndrenca-i-vertete-54447" }