“Godet” sërish anëtari i këshillit bashkiak: Kundër kurvërisë të femrave dhe meshkujve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:45 04-10-2016 “Godet” sërish anëtari i këshillit bashkiak: Kundër kurvërisë të femrave dhe meshkujve

Pas deklaratës së bujshme 4 vite më parë "Unë djalit tim do i fusja plumbin ballit po të ishte gay”, përfaqësuesi i Legalitetit në Këshillin Bashkiak Murat Basha, bën një tjetër deklaratë goditëse në vazhdën e debatit për legalizimin e shtëpive publike që ai i quan ndryshe “të kurvërisë”.

“Kundër Prostitucionit,Kundër Kanabisit. Kundër Hapjes së Shtëpive Publike(TE Kurverisë)për Femra dhe Meshkuj... TMERR. Një pyetje e thjeshtë: Ju që kërkoni Legalizimin, do i lejonit apo ''dëshironit'' që Grate,Vajzat, Nënat, Motrat dhe Djemtë apo Ju vete te Prostituonin/it dhe Kanabisoheshin/it.....”, shkruan Basha ndërsa bën tagg personazhe të njohur si Eni Çobani për të marrë një përgjigje.

mirs.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026232004165649
array(1) { ["section"]=> string(89) "godet-serish-anetari-i-keshillit-bashkiak-kunder-kurverise-te-femrave-dhe-meshkujve-55042" }