Gol dhe autogol, Interi sërish në krizë

Publikuar tek: sport, më 23:16 17-02-2018 Gol dhe autogol, Interi sërish në krizë

Genoa ka befasuar Interin duke e mposhtur në kuadër të javës së 25-të të Serie A me shifrat 2-0. 

Në stadiumin ‘Luigi Ferraris’, Genoa ka mposhtur Interin lehtësisht me një autogol dhe një gol të shënuar.

Ishte Ranocchia i cili fillimisht me anë të një autogoli i dha epërsinë Genoas në fund të pjesës së parë. Ndërsa Pandev në minutën e 59, shënoi golin e dytë për vendasit. Kjo është humbja e tretë për Interin këtë sezon, duke u renditur në vendin e katërt me 48 pikë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fitorja e dyfishtë, 2 medalje ari për shqiptarët, Izmir Smajlaj shpallet kampion Ballkani
Zidane largohet nga REALI? 'Është punë e vështirë të drejtosh këtë ekip' »
Article Logic
Execution time: 0.027740955352783
array(1) { ["section"]=> string(45) "gol-dhe-autogol-interi-serish-ne-krize-110617" }