Gol në minutën e tretë, Franca e nis keq me Irlandën

Publikuar tek: sport, më 14:18 26-06-2016 Gol në minutën e tretë, Franca e nis keq me Irlandën

Irlanda ka mundur të kalojë në avantazh në minutën e tretë të ndeshjes kundër Francës e vlefshme për fazën e 1/8.

Një penallti e shkaktuar nga Pogba është shndërruar në gol pas ekzekutimit nga Robbie Brady. Topi ka goditur fillimisht shtyllën por ka përfunduar në rrjetë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « A i dini nofkat e lojtarëve të Kombëtares? Disa janë vërtetë të pabesueshme
Shaqiri flet për herë të parë pas golit spektakolar dhe eleminimit nga Europiani »
Article Logic
Execution time: 0.015034914016724
array(1) { ["section"]=> string(57) "gol-ne-minuten-e-trete-franca-e-nis-keq-me-irlanden-44646" }