Gold AG i del në krah Granit Xhakës pasi u sulmua pse nuk zgjodhi Kosovën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:11 28-08-2016 Gold AG i del në krah Granit Xhakës pasi u sulmua pse nuk zgjodhi Kosovën

Granit Xhaka, mesfushori i Arsenalit dhe kombëtares zvicerane, ka thyer zemrat e shumë fansave pas vendimit për të mos iu bashkuar përfaqësueses kosovare.

Inatin ata e kanë nxjerë te profili i Xhakës në Facebook, ku qindra komente e quanin atë “tradhëtar”, por megjithatë reperi nga Presheva, Gold AG, i ka dalë atij në krah.

Ai ka postuar një foto me Granit Xhakën ku shkruan “Vëllezër”, por komentet negative për Xhakën nuk kanë munguar as në postimin e reperit.

Scrsdf4444tyyh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014600992202759
array(1) { ["section"]=> string(79) "gold-ag-i-del-ne-krah-granit-xhakes-pasi-u-sulmua-pse-nuk-zgjodhi-kosoven-51111" }