Gold AG, një shembull dhune për femijët

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:05 24-01-2015 Gold AG, një shembull dhune për femijët

Shfaqet si një besimtar i devotshëm mysliman, por shpesh herë veprimet dhe këngët e tij flasin për të kundërtën.

Të njejtën gjë tregon edhe kjo foto, ku reperi Gold Ag shfaqet së bashku me një fëmijë me shkop bejsbolli.

Madje edhe fjalët me të cilën shoqëron fotot janë akoma më shqetësuese: “Me kë të rrish ashtu bëshesh hahhaha”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020307064056396
array(1) { ["section"]=> string(43) "gold-ag-nje-shembull-dhune-per-femijet-1384" }