GOOOOL! Muzaka kalon në avantazh Skënderbeun

Publikuar tek: sport, më 18:50 14-09-2017 GOOOOL! Muzaka kalon në avantazh Skënderbeun

Skuadra shqiptare e Skënderbeut sapo ka kaluar në avantazh në përballjen që është duke u zhvilluar në “Olipicky” përballë Dinamos së Kievit.

Kundër pritshmërive korçarët janë duke zhvilluar një ndeshje me një nivel tejet të lartë.

Muzaka arriti të shënonte falë një kundërsulmi që nisi nga këmbët e Xhejmes dhe mori një asist nga Ali Soue.

Dinamo e Kievit është shumë larg emrit të saj si skuadër kryesore e grupit dhe me shanset më të mëdha për të kaluar fazën e grupeve. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 15 minuta dinjitoze për Skënderbeun në Kiev: Ndiqeni ‘Live” këtu përballjen e fortë
»
Article Logic
Execution time: 0.021118879318237
array(1) { ["section"]=> string(49) "gooool-muzaka-kalon-ne-avantazh-skenderbeun-92363" }