Gooool! Shënon Turqia, Shqipëria prek ëndrrën me dorë

Publikuar tek: sport, më 20:13 21-06-2016 Gooool! Shënon Turqia, Shqipëria prek ëndrrën me dorë

Turqia ka shënuar në minutën e 10’ të ndeshjes ndaj Çekisë pas një aksioni fantastik.

Ka qenë Burak Yilmaz që ka çuar topin në rrjetë pas kombinimit të Turan dhe Mor, ndërsa tashmë Shqipëria është vetëm një hap larg kalimit të fazës së grupeve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shqipëri - Gjermani, nëse ndodh mrekullia
Emocionuese: Kombëtarja nderon tifozin francez që nuk i la asnjëherë vetëm (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0042290687561035
array(1) { ["section"]=> string(57) "gooool-shenon-turqia-shqiperia-prek-endrren-me-dore-44204" }