Grabitësi hyn me armë në dyqanin e seksit, shitësja e qëllon me dildo (Video)

Publikuar tek: bota, më 17:16 17-12-2016 Grabitësi hyn me armë në dyqanin e seksit, shitësja e qëllon me dildo (Video)

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në një dyqan seksi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku një grabitës, edhe pse i armatosur, nuk ka arritur të marrë asnjë të hollë nga arka.

Kjo falë shitëses që e konfrontoi grabitësin duke e gjuajtur me lodra seksi. Në pamjet e kapura nga kamerat e sigurisë dallohet grabitësi me kapuç dhe pistoletë në dorë.

Ai hyn në dyqan pak çaste para se të mbyllej dhe i kërkon shitëses paratë e xhiros. Në momentin që ajo e kundërshton, një tjetër punonjëse afrohet në banak dhe nis ta qëllojë me dildo.

“Ja që na hynë në punë”, tha ajo për ABC duke qeshur.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031312942504883
array(1) { ["section"]=> string(80) "grabitesi-hyn-me-arme-ne-dyqanin-e-seksit-shitesja-e-qellon-me-dildo-video-62952" }