Grabitet shkolla, maskat marrin çfarë u del para

Publikuar tek: aktualitet, më 20:22 13-06-2018 Grabitet shkolla, maskat marrin çfarë u del para Foto ilustruese

Një shkollë 9 vjeçare është grabitur në qytetin e Korçës orët e para të mëngjesit të sotëm nga disa persona të maskuar.

 

Sipas informacioneve, grabitësit kanë arritur të marrin 4 njësi qendrore kompjuterike, një laptop dhe një monitor.

Sakaq policia po heton për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vdekja e 16-vjeçares nga Saranda, zhvillime të reja në Janinë: Burg për taksistin grek, dëshmojnë 7 persona
Shpërngulet Apartamenti 2XL? Jul Deda jep lajmin e rëndësishëm »
Article Logic
Execution time: 0.029939889907837
array(1) { ["section"]=> string(54) "grabitet-shkolla-maskat-marrin-cfare-u-del-para-124272" }