Grabitja e 'Benz-it' në Krujë, policia jep informacion: Ja si ndodhi

Publikuar tek: aktualitet, më 07:20 13-01-2019 Grabitja e 'Benz-it' në Krujë, policia jep informacion: Ja si ndodhi Foto ilustruese

Policia jep të tjera detaje për grabitjen e automjetit në Krujë, mbrëmjen e djeshme.

Dy persona me maska kanë grabitur një automjet të tipi ‘Benz’ me targa  AA046TA. Ngjraja ka ndodhur rreth orën 21:30.

"Më datë 12. 01. 2019, në aksin rrugor pranë Thumanës, shtetasit A. K., i cili kishte ndalur mjetin në rrugë dhe e kishte lënë ndezur, persona ende të paidentifikuar i kanë marrë nën kërcënim makinën dhe janë larguar.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve", njofton policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « DETAJE/ Kush është biznesmeni që i grabitën 10 mijë euro në shtëpi, maskat i rrëmbyen edhe djalin (EMRI-FOTO)
Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë sot »
Article Logic
Execution time: 0.003993034362793
array(1) { ["section"]=> string(71) "grabitja-e-benz-it-ne-kruje-policia-jep-informacion-ja-si-ndodhi-148569" }