Grabitja e bujshme në Rinas, Prokuroria tjetër kërkesë gjykatës për hetimet

Publikuar tek: aktualitet, më 11:58 08-02-2018 Grabitja e bujshme në Rinas, Prokuroria tjetër kërkesë gjykatës për hetimet

Prokuroria e Përgjithshme e Tiranë ka shtyrë edhe për tre muaj të tjerë afatet hetimore, lidhur me grabitjen e bujshme në Rinas të kryer në fillim të vitit të shkuar.

Gjykata ka pranuar kërkesën e Prokurorisë për shtyrjen e hetimeve edhe për tre muaj të tjerë.

Nga ana tjetër, avokatët e të akuzuarve e kanë kundërshtuar këtë vendim, duke e cilësuar si zvarritje të procesit.

Policia u vu në kërkim menjëherë dhe arrestoi brenda disa javesh: 

1.Fatjon Xhyliu

2- Ditjon Memlika

3- Neim Avdyli

4- Ernest Kupa

5- Admir Çerpja

6- Dash Kupa

7. Aleksandër Murataj,

8. Dritan Sinani

Bëhet fjalë për ngjarjen e ndodhur në aksin Tiranë-Rinas, ku u grabitën blindat me para me një shumë prej 3.2 milion dollarë dhe i përkisnin një banke të nivelit të dytë.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Drogë, armë, para e tritol… Si u arrestuan 5 anëtarët e grupit kriminal mbrëmë nga FNSH e FRENEA në Elbasan (EMRAT-VIDEO)
Përfundon projekti për ‘Tre Racat’ në Vlorë, shikoni si duket (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.024652004241943
array(1) { ["section"]=> string(81) "grabitja-e-bujshme-ne-rinas-prokuroria-tjeter-kerkese-gjykates-per-hetimet-109559" }