Granit Xhaka dhuron autografin e tij mbi flamurin kuq e zi, ja dedikimi për shqiptarët (Foto)

Publikuar tek: sport, më 10:36 28-11-2016 Granit Xhaka dhuron autografin e tij mbi flamurin kuq e zi, ja dedikimi për shqiptarët (Foto)

Granit Xhaka ka uruar të gjithë Shqiptarët kudo që ndodhen për Ditën e Flamurit me një foto të postuar “Facebook”.

Lojtari shqiptar ka dhuruar autografin e tij në flamurin kuq e zi. Në foto shihet Xhaka duke firmosur emrin e tij mbi flamur dhe duke shkruar një citat sipër fotos. Statusi i plotë: “Shqiptarë kudo që ndodheni, anembanë botës Gëzuar ditën e Flamurit”.

granit1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « De Biasi refuzon një vend pune, ja kush e telefonoi
Mbyllet finalja, Kukësi fitues i Kupës “Pavarësia” »
Article Logic
Execution time: 0.0041320323944092
array(1) { ["section"]=> string(96) "granit-xhaka-dhuron-autografin-e-tij-mbi-flamurin-kuq-e-zi-ja-dedikimi-per-shqiptaret-foto-60901" }