Gregu, djali i Ramës bie ndjeshëm në peshë. Ndërsa tymos, bën edhe një meditim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:36 13-04-2016 Gregu, djali i Ramës bie ndjeshëm në peshë. Ndërsa tymos, bën edhe një meditim

Gregor Rama, djali i kryeministrit ka rënë ndjeshëm në peshë. Pesha ka qenë gjithnjë shqetësuese për Gregun i cili nga kjo foto duket se ia ka dalë të dobësohet.

Por ajo çka bie tjetër në sy është cigarja.  Teksa ndez një të tillë, djali i shefit të kabinetit qeveritar, bën edhe një meditim të shkurtër në anglisht.

“Dikush më pyeti nëse të njihja ty. Një milion kujtime kaluan në mendjen time por pastaj thjesht buzëqesha dhe thashë që m’u desh të të njihja”, shkruan Gregu.

Thoni ta ketë patur për cigaren?!

Greg Rama më parë

gre.jpg

Greg Rama tani

gregu.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1324360370636
array(1) { ["section"]=> string(81) "gregu-djali-i-rames-bie-ndjeshem-ne-peshe-ndersa-tymos-ben-edhe-nje-meditim-37580" }