Greta dhe Eni Koçit i prishet makina në mes të rrugës por shikoni budallallëkun që bëjnë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:11 17-11-2016 Greta dhe Eni Koçit i prishet makina në mes të rrugës por shikoni budallallëkun që bëjnë

Motrave Koçi, Greta dhe Eni Koçit u është prishur makina në mes të rrugës në kryeqytet.

Për këtë, dy vajzat kanë kërkuar ndihmën e mekanikut i cili është vënë menjëherë në shërbim të tyre, por si “dy zonja të rënda” ato s’kanë denjuar të zbresin nga makina duke ia vështirësuar punën të riut mekanik që po tentonte t’i rregullonte rrotën. Mesa duket, për shkak të famës, dy motrat kanë nguruar të zbresin nga frika e ekspozimit e fotografimit megjithse nuk ia kanë dalë t’i shpëtojnë aparatit, raporton newsbomb.al.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17283296585083
array(1) { ["section"]=> string(94) "greta-dhe-eni-kocit-i-prishet-makina-ne-mes-te-rruges-por-shikoni-budallallekun-qe-bejne-59806" }