Greta, Eni dhe Sofi në “Zonë e Lirë”, djali mbyll sytë i “tmerruar”, aktori: Ça do ketë parë?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:20 21-02-2016 Greta, Eni dhe Sofi në “Zonë e Lirë”, djali mbyll sytë i “tmerruar”, aktori: Ça do ketë parë?

Një foto e këngëtareve Greta dhe Eni Koçi me Sofinë, asistente në emisionin “Zonë e Lirë” është duke u komentuar masivisht në profilin e aktorit të humorit Ermal Mamaqi, jo për shkak të tre vajzave.

Mamaqi ka arritur të dallojë një djalë që qëndron i ulur dhe ka mbyllur sytë me duar gjatë kohës që vajzat bënin foton. Nga veprimi i tij duket se diçka e pakëndshme për të i është shfaqur përpara dhe pikërisht për këtë pyet edhe Ermali.

“Ça do ketë parë kaq të tmerrshme andej nga mbrapa?”-, shkruan aktori i humorit në faqen e tij në “Facebook”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02183198928833
array(1) { ["section"]=> string(90) "greta-eni-dhe-sofi-ne-zone-e-lire-djali-mbyll-syte-i-tmerruar-aktori-ca-do-kete-pare-33139" }