Greta Koçi do t’ju shkrijë së qeshuri në këtë VIDEO: Çfarë thotë për ndërhyrjet plastike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:54 03-06-2016

Këngëtarja Greta Koçi është një nga personazhet më të përfolur të shoëbizit shqiptar, jo aq si këngëtare sesa ish kryetare e FRPD dhe si vajza që është transformuar si rrjedhojë e ndërhyrjeve në fytyrën e saj. Por këtë të fundit Greta nuk e pranon kurrsesi.

“Nuk jam marrë të shkoj të bëj operacione plastike se nuk kam pas nevojë. E kam parë këtë faqen VIP-at e Bllokut. Po ta pyesim atë të VIP-ave të Bllokut, ti vetë kur ke qenë 15 vjeç dhe sot që je 35 a ndryshon? Ndryshon. Gjithkush ndryshon”, thotë këngëtarja.

Dhe përgjigjen ia japin vetë VIP-at e Bllokut duke i kujtuar Gretës se është vetëm  14 vjeçe.

“Meqe me pyete:Tiparet e mia nuk kane ndryshuar @gretakoci1 (hunda buzet mollezat veshet etj jane njesoj si 15 deri sot(jo nuk jam 35. Je e lire te besh cfare te duash me trupin tend! Nderhyrjet duken qarte edhe pse i mohon! Greta je 24 vjece...”, shkruajnë VIP-at e Bllokut.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022176027297974
array(1) { ["section"]=> string(93) "greta-koci-do-t-ju-shkrije-se-qeshuri-ne-kete-video-cfare-thote-per-nderhyrjet-plastike-42296" }