Greta Koçi sfidon sërish Shakohoxhën, ja ç’bën këtë herë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:34 31-10-2016

Greta Koçi ka imituar sërish Shakohoxhën në emisionin “Dance With Me”.

Ajo ka i'u është drejtuar jurisë, Alketës dhe Vera Grabockës ashtu siç do i komentonte dhe Shakohoxha.

Juria dhe të pranishmit “janë shkrirë gazit”, teksa Greta “me mish e me shpirt” ka imituar komentatorin shqiptar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028043985366821
array(1) { ["section"]=> string(67) "greta-koci-sfidon-serish-shakohoxhen-ja-c-ben-kete-here-video-57992" }