Greta Koçi uron mësuesit me një frymë, por padashur zbulon se njëri prej tyre ka dështuar keq me të

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:00 07-03-2016 Greta Koçi uron mësuesit me një frymë, por padashur zbulon se njëri prej tyre ka dështuar keq me të

Greta Koçi uron me një frymë mësuesit shqiptarë, por padashur zbulon se njëri prej tyre ka dështuar keq me të. Bëhet fjalë për këngëtaren, njëkohësisht edhe për një nga figurat e larta të FRPD-së, që ka zbuluar se mësuesi apo mësuesja e saj e lëndës së ''Gjuhës Shqipe'' ka dështuar me të vërtetë me të.

Ajo ka uruar gjithë mësuesit, por plot me gabime.

Lexoni tekstin e saj dhe shihni ku ka gabuar: pa shkronjën ‘’ë’’, por mbi të gjitha me fjalë që i shkruan keq:

“Dua te uroj te gjithe mesuesit Shqipetar ,ne kete dite feste ku nderojm me mirnjohje dhe respekt figuren e larte te mesuesit,nje nder profesionet me fisnik dhe te dashur .Gezuar 7 Marsin dhe faleminderit per perkushtimin ,dashurine dhe edukimin qe jepni brez pas brezi”.

Teksti i saktë do të ishte:

“Dua të uroj të gjithë mësuesit shqiptarë, në këtë ditë feste ku nderojmë me mirënjohje dhe respekt figurën e lartë të mësuesit, një ndër profesionet me fisnike dhe më të dashura. Gëzuar 7 Marsin dhe faleminderit për përkushtimin, dashurinë dhe edukimin që jepni brez pas brezi!’’ 

gretakocimesuesok

Postimi i Greta Koçit

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026010036468506
array(1) { ["section"]=> string(104) "greta-koci-uron-mesuesit-me-nje-fryme-por-padashur-zbulon-se-njeri-prej-tyre-ka-deshtuar-keq-me-te-34438" }