Grida Duma bën një gafë qesharake përpara kamerave, video publikohet në rrjetet sociale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:26 11-02-2017 Grida Duma bën një gafë qesharake përpara kamerave, video publikohet në rrjetet sociale

Grida Duma ka dalë sot përpara mediave për të denoncuar kapjen e 8 ton dorge në Venecia dhe sipas zyrtares së PD-së ngarkesa ishte nisur nga aeroporti(?!) i Durrësit.

Duke qenë shumë e përfshirë në këtë denoncim, Duma ka ngatërruar portin e qytetit nga vjen, me aeroportin, i cili është vetëm një dhe ndodhet në Tiranë.

“8 ton drogë kanë kaluar në aeroportin e Durrësit duke bërë sikur nuk i ka vënë re njeri, por në fakt realiteti s’mund të jetë kurrë i tillë”, ka thënë Duma duke mos e kuptuar lapsusin që kishte bërë.

Policia reagoi pas denoncimit të Dumës duke sqaruar se pas aksionit të organizuar nga autoritetet italiane, nuk rezulton asnjë shqiptar i përfshirë në këtë ngjarje. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071020126342773
array(1) { ["section"]=> string(92) "grida-duma-ben-nje-gafe-qesharake-perpara-kamerave-video-publikohet-ne-rrjetet-sociale-68457" }