Grida Duma "huton" kreun e PD-së me bukurinë e saj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:16 24-05-2017 Grida Duma

Grida Duma është konsideruar si një ndër politikanet më të bukura në Shqipëri.

Sekretarja e Marrëdhënieve me Publikun në Partinë Demokratike ka qenë për vizitë në Sarandë ku ka takuar kreun e Partisë Demoktratike në këtë qark Hariz Mema.

Kreu i PD-së së Sarandës Hariz Mema ka postuar një foto krah Dumës dhe nga ajo që ka shkruar na lë të kuptojmë se Duma e ka zbukuruar zyrën.

“Momente kur zyra duket më e bukur”, shkruan Mema në facebook. 

ertertertr.jpg

rrerteteter.jpg

rvrvttrtehtteh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007300853729248
array(1) { ["section"]=> string(54) "grida-duma-huton-kreun-e-pd-se-me-bukurine-e-saj-79833" }