Grida Duma shpall fitoren në Durrës

Publikuar tek: politike, më 19:09 21-06-2015 Grida Duma shpall fitoren në Durrës Grida Duma, kandidate për kryebashkiake

“Nga të dhënat paraprake rezulton se fitorja është për alternativën tonë”, kështu është shprehur kandidatja e djathtë për Durrësin Grida Duma.

Duma u shfaq e buzëqeshur para kameravee teksa pohoi se do e mbrojë votën e durrsakëve dhe se do të jetë pranë tyre.

Duma tha se pati akte për manipulim dhe mashtrim  të vullnetit të zgjedhësve ndërsa u kërkoi numëruesve të bëjnë punën e tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « EXIT POLL IPR/ Rezultatet e partive: Rritje e LSI në Tiranë dhe Durrës, ulje e vogël e PS
Kreshnik Spahiu e konsideron fitore të tijën: Na dëgjuan shqiptarët, bojkotuan »
Article Logic
Execution time: 0.031361103057861
array(1) { ["section"]=> string(41) "grida-duma-shpall-fitoren-ne-durres-14258" }