Grida Duma: Xhafaj e dha dorëheqjen, por ja çfarë ndodhi

Publikuar tek: politike, më 23:09 16-05-2018 Grida Duma: Xhafaj e dha dorëheqjen, por ja çfarë ndodhi

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma shprehet se ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj e ka dhënë dorëheqjen një nga këto ditë, por nuk i është pranuar nga kryeministri Rama.

Duma tha se Rama sot është më i dobët se kurrë ndërsa interesit te gazetares në emisionin “Politika Online” nëse do të kandidojë për kreun e Bashkisë së Tiranës, Duma e mohoi duke thënë se nuk i ka shkuar asnjëherë në mendje.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bundestagu diskutim për Shqipërinë, bindjet pro dhe kundër hapjes së negociatave
Audio-përgjimi i vëllait, Xhafaj kthehet në "hero" të socialistëve, Braçe: Respekt Fatmir! »
Article Logic
Execution time: 0.02052116394043
array(1) { ["section"]=> string(61) "grida-duma-xhafaj-e-dha-doreheqjen-por-ja-cfare-ndodhi-121035" }