Griezmann përmbys rezultatin, kalon Francën në avantazh

Publikuar tek: sport, më 15:25 26-06-2016 Griezmann përmbys rezultatin, kalon Francën në avantazh

Doy gola në pak minuta diferencë të Griezmann kanë çliruar Francën nga ankthi pas mbylljes së pjesë së parë 0-1 në favor të irlandezëve.

Një penallti në minutën e 3’  dha avantazhin Irlandës por dy golat e Griezmann e përmbysën rezultatin në 2-1 ndërsa kanë mbetur edhe 25 minuta lojë nga koha e rregullt.

ffghfgh464664.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shaqiri flet për herë të parë pas golit spektakolar dhe eleminimit nga Europiani
Futbollisti merr pasaportën diplomatike: Faleminderit »
Article Logic
Execution time: 0.023052930831909
array(1) { ["section"]=> string(60) "griezmann-permbys-rezultatin-kalon-francen-ne-avantazh-44651" }