Gruaja bën denoncim para kamerave, reagimi i komisionerëve në votime të shkrin gazit (VIDEO PËR TË MOS U HUMBUR)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:08 26-06-2017

Procesi i votimeve ditën e djeshme u shoqërua me incidente të shumta nga veriu në jug.

Por ky rast i publikuar nga gazetari i News 24 në Vlorë Erik Mehmeti është një moment vërtetë për të mos u humbur, për shkak të reagimit që pati komisioni kur një grua bëri një denoncim parregullësie para kamerave ndezur.

Kjo video është xhiruar dhe publikuar nga vetë reporteri dhe e cilëson si një nga momentet më pikante të ditës së djeshme.

“Ky është një prej momenteve më të lezetshme të proçesit të votimit i cili u transmetua dje , kur një grua denoncon mos lejimin për të votuar nga kryetari i komisionit i cili ishte nga PD.Sa vlen ai shikimi "ngrirës" kur ke kamerën përpara dhe "fikesh" fare ....dukej si "dashuri me shikim të parë" ?  (Pas ngritjes së shqetësimit,zonja votoi)”, shkruan ai në facebook. Për më tepër ndiqni videon e publikuar. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066568851470947
array(1) { ["section"]=> string(115) "gruaja-ben-denoncim-para-kamerave-reagimi-i-komisionereve-ne-votime-te-shkrin-gazit-video-per-te-mos-u-humbur-84000" }