Gruaja dedikim publik ministrit të ri Dritan Demiraj: Burri i jetës sime, mbreti im...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:35 26-05-2017 Gruaja dedikim publik ministrit të ri Dritan Demiraj: Burri i jetës sime, mbreti im...

Bashëshortja e ministrit të ri të Brendshëm, Dritan Demiraj i ka bërë një dedikim të shoqit në ditën e tij të lindjes.

Esmeralda Demiraj e uron ministrin duke i shprehur dashurinë përmes rrjetit social.

“Gëzuar ditëlindjen burri i jetës sime, mbreti i ëndrrave të mia dhe shpirti im binjak”, shkruhet në mesazhin e saj.

demiraj-11.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish-ministri i Ramës e “djeg” në diskotekë, bën rolin e DJ-it dhe “çmend” të rinjtë (VIDEO)
Këto vargje për Edi Ramën do iu lënë “pa mend”: Ç'po dëgjojnë veshët tanë, kryeministri po bën hatanë... Na ka shpikur një ligj të ri »
Article Logic
Execution time: 0.01941704750061
array(1) { ["section"]=> string(87) "gruaja-dedikim-publik-ministrit-te-ri-dritan-demiraj-burri-i-jetes-sime-mbreti-im-80075" }