Gruaja e Ardit Gjebresë, Anila ka ditëlindjen, e vogla e tij bëhet xheloze

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:32 02-02-2016 Gruaja e Ardit Gjebresë, Anila ka ditëlindjen, e vogla e tij bëhet xheloze

Bashkëshortja e moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, Anila Beko feston sot ditëlindjen. Arditi, si një bashkëshort i përkujdesur jo vetëm që nuk e ka harruar këtë ditë por ka vendosur të ndajë me ndjekësit e miqtë e tij, përqafimin e zjarrtë që i ka dhuruar bashkëshortes.

Këtij përfafimi i është bashkuar edhe e vogla e Arditit, Anna, për të cilën moderatori thotë se është bërë “xheloze”.

"Ja dhe xhelozia e të voglës", shkruan moderatori.

Urimi i tij për bashkëudhëtaren e jetës? I thjeshtë dhe i bukur: “Gëzuar ditëlindjen Anila Beko! Fati i jetës time.”

anila.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070490837097168
array(1) { ["section"]=> string(78) "gruaja-e-ardit-gjebrese-anila-ka-ditelindjen-e-vogla-e-tij-behet-xheloze-31547" }