Gruaja e Artan Lames feston ditëlindjen, i shoqi përgatit gjithçka ndërsa Mirela i bën vetëm një kërkesë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:30 06-07-2016 Gruaja e Artan Lames feston ditëlindjen, i shoqi përgatit gjithçka ndërsa Mirela i bën vetëm një kërkesë

Bashkëshortja e Artan Lames. Mirela, ka festuar mbrëmjen e djeshme ditën e saj të lindjes.

Festa është zhvilluar në ambientet e “Padam” në Tiranë dhe duket se Lame është kujdesur për çdo detaj. Kjo është një foto e shkrepur mbrëmë që tregon drejtorin e ALUIZNI-t dhe bashkëshorten e tij teksa buzëqeshin me sytë nga telefoni.

Nuk dihet nëse Lame i ka bërë ndonjë surprizë përmes celularit apo mos ndoshta i ka blerë një celular por ajo që dihet është se Mirela i ka kërkuar veç një dhuratë bashkëshortit të saj: “Mos u sëmur kurrë më se më torturove”.

Lame kaloi një periudhë të vështirë me shëndetin e tij por edhe falë bashkëshortes ia doli të superojë gjithçka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02465295791626
array(1) { ["section"]=> string(109) "gruaja-e-artan-lames-feston-ditelindjen-i-shoqi-pergatit-gjithcka-ndersa-mirela-i-ben-vetem-nje-kerkese-45696" }