Gruaja e Frangajt ka ditëlindjen, Bleona bën një goxha dedikim për Fevziun dhe pronarin e Klan

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:46 14-04-2016 Gruaja e Frangajt ka ditëlindjen, Bleona bën një goxha dedikim për Fevziun dhe pronarin e Klan

Alba Frangaj, bashkëshortja e Aleksandër Frangajt, ka festuar ditën e saj të lindjes.

Pjesë e këtij eventi është bërë edhe këngëtarja Bleona Qereti e cila ka bërë një dedikim për dy figurat kryesore të Klan: pronarin e saj dhe gazetarin Blendi Fevziu.

“Kam mësuar kaq shumë nga këta dy njerëz. E nderuar të jem mikja juaj. Gëzuar ditëlindjen e dashur Alba”, përfundon postimin e saj Bleona.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kjo puthje mes Tedi Ngjelës dhe Era Xhabaftit do t’u lërë pa fjalë (VIDEO)
Aktivistët e AK me një sy nga Barcelona , me tjetrin te Spahiu. Birra i shoqëron »
Article Logic
Execution time: 0.025097131729126
array(1) { ["section"]=> string(99) "gruaja-e-frangajt-ka-ditelindjen-bleona-ben-nje-goxha-dedikim-per-fevziun-dhe-pronarin-e-klan-37658" }