Gruaja e ish-ministrit ka ditën e lindjes, ai e fotografon fshehurazi (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:09 18-06-2016 Gruaja e ish-ministrit ka ditën e lindjes, ai e fotografon fshehurazi (FOTO)

Gruaja e ish-ministrit ka ditën e lindjes dhe ai nuk mund të qëndrojë pa e fotografuar fshehurazi dhe duke shkruar ‘’Aida, sot duke lexuar urime’’.

Sigurisht që Tritan Shehu, ish-ministri i Shëndetësisë ka shkrepur dhe plot foto të tjera, ku e shoqja ka qenë plotësisht e vëmendshme.

‘’Gëzuar, edhe 100!’’, i uron të shoqes demokrati, urim të cilit i bashkohet edhe redaksia jonë.

aidashehu4.jpgaidashehu.jpgaidashehu2.jpgaidashehu3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028033971786499
array(1) { ["section"]=> string(79) "gruaja-e-ish-ministrit-ka-diten-e-lindjes-ai-e-fotografon-fshehurazi-foto-43907" }