Gruaja e ish-ministrit mbush 35-vjeç, festë e madhe mes VIP-ash

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:25 29-04-2017 Gruaja e ish-ministrit mbush 35-vjeç, festë e madhe mes VIP-ash

Gruaja e ish-ministrit të Mirëqenies Sociale dhe Rinisë Blendi Klosi, Nora Klosi mbushi 35 vjeç.

35 vjetori e ka gjetur Norën të freskët dhe rinore por edhe mes shumë personazhet të njohur.

Ja ku shohim në festën speciale çiftin Ermal Mamaqi e Amarda Toska që iu bashkuan mbrëmjes ku ishin të ftuar edhe të tjerë personazhe si Olta Gixhari, Drini Zeqo, Turjan Hyskaj, Orinda Huta etj.

Nora duket mjaft në formë ndërsa mban veshur një “T-shirt” ku shkruhet “35”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E BUJSHME, Olta Gixhari fiton gjyqin me vajzën e deputetit të PS-së, i merr 5500 euro
Vasili nis mëngjesin më një mesazh të rëndësishëm: Për të mirën e njerëzimit, të marrin fund marrëzirat »
Article Logic
Execution time: 0.0041439533233643
array(1) { ["section"]=> string(68) "gruaja-e-ish-ministrit-mbush-35-vjec-feste-e-madhe-mes-vip-ash-76846" }