Gruaja e Presidentit, Odeda Nishani i dhuron lule parukierit të saj i cili e falenderon kështu

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:00 28-11-2015 Gruaja e Presidentit, Odeda Nishani i dhuron lule parukierit të saj i cili e falenderon kështu Zonja e parë Odeta Nishani me parukierin Olti Shulla

Zonja e parë, Odeta Nishani, sot në ditën e Pavarësisë ka zgjedhur të surprizojë parukierin i cili kujdeset për look-un e saj, duke i dhuruar një buqetë me lule.

Parukieri i bashkëshortes së Presidentit është Olti Shulla, i cili e ka falenderuar që ka zgjedhur atë për t’i besuar look-un.

“Mirmbrëma gëzuar 103 vjet të pavarur shqiptarë ! Me Znj E parë Odeta Nishani e falenderoj për buqeten nga ana e saj që ishte dhuratë për sallonin tonë gjithashtu e falenderoj që zgjedh sallonin tonë për look-un e saj në ceremoni të tilla. Flm dhe gëzuar”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01774001121521
array(1) { ["section"]=> string(99) "gruaja-e-presidentit-odeda-nishani-i-dhuron-lule-parukierit-te-saj-i-cili-e-falenderon-keshtu-26494" }