Gruaja i kafshon veshin Lorik Canës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:42 28-09-2016 Gruaja i kafshon veshin Lorik Canës

Një çift shumë simpatik që di gjithnjë si të bëjë për vete ndjekësit dhe fansat.

Këtë herë e ka bërë përmes kësaj fotoje pikante. Kapiteni Lorik Cana në një moment intim me bashkëshorten e tij Monika. Ajo i kafshon veshin e ndërsa atij s’i mbetet gjë tjetër veçse të buzëqeshë, ta fotografojë dhe më pas ta ndajë me ndjekësit e tij.

Loriku dhe Monika janë prindër të një djali të quajtur Bojken.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024122953414917
array(1) { ["section"]=> string(41) "gruaja-i-kafshon-veshin-lorik-canes-54396" }