Gruaja në Ksamil e tepron, nudo në sy të fëmijës së mitur (FOTO e sikletshme)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:45 30-06-2016 Gruaja në Ksamil e tepron, nudo në sy të fëmijës së mitur (FOTO e sikletshme)

Ndoshta kjo është një nga fotot më të sikletshme që kemi parë nga nudizmi që ka pushtuar së fundmi plazhet tona.

Sikletin ia shton ky fëmijë i mitur që qendron me gruan e zhveshur.  Fotografia është shkrepur në Gjirin e Hartës në Ksamil dhe siç mund ta shikoni, gruaja është tërësisht e çkompleksuar.

jeta.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02428412437439
array(1) { ["section"]=> string(80) "gruaja-ne-ksamil-e-tepron-nudo-ne-sy-te-femijes-se-mitur-foto-e-sikletshme-45068" }