Gruaja pedagoge e Tahirit jep një lajm të hidhur këtë mëngjes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:58 04-09-2016 Gruaja pedagoge e Tahirit jep një lajm të hidhur këtë mëngjes Fatlinda Berisha

Bashkëshortja e ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, Fatlinda Berisha, është zgjuar me një lajm të hidhur ditën e sotme.

Zonja Berisha e cila punon si pedagoge ka humbur një prej kolegeve dhe mikeshave të saj më të mira. Pedagogia Marina ndriu është ndarë nga jeta si pasojë e një sëmundjeje të rëndë.

“Sot në mëngjes, mikesha dhe kolegia jonë Marina Ndrio, ndërroi jete, pas një lufte të gjatë dhe të humbur me sëmundjen e rënde! Ne lutemi për ty Marina!!!! Zoti e bëftë të lehtë për ata të cilët, ti ishe e shtrenjtë! U prehsh në paqe!’, shkruan pedagogia Berisha.

Foto: Marina Ndrio

ndrino.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021243095397949
array(1) { ["section"]=> string(67) "gruaja-pedagoge-e-tahirit-jep-nje-lajm-te-hidhur-kete-mengjes-51829" }