Gruaja që ngriti në "këmbë" Parlamentin dhe shqiptarët, shikoni si ia shtron për qejf me verë e gështenja në fshat

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:33 17-11-2017 Gruaja që ngriti në

Disa muaj më parë përloti politikanët dhe popullin shqiptar me fjalimin e mbajtur në Parlament, teksa fliste për vështirësitë e fshatit. Bëhet fjalë për Gerta Lokun, gruaja që u kthye në qendër të vëmendjes për disa ditë me rradhë.

Fjalimi në Parlament tregonte një realitet që egziston nëpër fshatrat e Shqipërisë, por ndërkohë dolën në qarkullin dhe disa video të Gertës të bëra në vende të ndryshme ku thoshte të njëjtat fjalë. Gjithçka ndryshoi, dhe ajo u paragjykua e gjykua nga shumëkush, shkruan newsbomb.al. Mirëpo sot Gerta ka publikuar disa foto me të cilat përcjell një atmosferë të këndshme dimërore.

 Pranë sobës, në shtëpinë e saj në Mirëditë, Gerta publikon foto me gështenja mbi sobë dhe verë, ndërsa shkruan: “Venë e kshtejë Mirdite”. Më në fund iu kthye normalitetit pas gjithë kësaj buje që bëri në rrjet.

uiiououio.png

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017925977706909
array(1) { ["section"]=> string(117) "gruaja-qe-ngriti-ne-kembe-parlamentin-dhe-shqiptaret-shikoni-si-ia-shtron-per-qejf-me-vere-e-geshtenja-ne-fshat-99955" }