Gruaja shkon në Las Vegas me 3 dollarë, del me 10 milion $

Publikuar tek: bota, më 18:40 25-08-2016 Gruaja shkon në Las Vegas me 3 dollarë, del me 10 milion $

Një grua nga Oahu, Hawai, ka arritur të fitojë plot 10 milion dollarë duke luajtur në një kazino të Las Vegasit.

Gruaja, identiteti i së cilës nuk është bërë publik me kërkesë të saj, kishte shkuar në kazinon e hotelit luksoz Wynn vetëm me 3 dollarë dhe arriti të fitojë plot 10,777,270.5 4 $.

Xhakpoti më i madh i fituar ndonjëherë në këtë kazion është ai i vitit 2003 kur një djalë vendosi të luajë 100 dollarë dhe arriti të fitojë 40 milion.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10756897926331
array(1) { ["section"]=> string(61) "gruaja-shkon-ne-las-vegas-me-3-dollare-del-me-10-milion-50860" }