Gruaja vlonjate nuk përmbahet para Ramës, veprimi i saj i bën qytetarët të shpërthejnë në të qeshura (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:37 25-02-2017 Gruaja vlonjate nuk përmbahet para Ramës, veprimi i saj i bën qytetarët të shpërthejnë në të qeshura (Foto)

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Vlorë nga ku po shpërndanë leje legalizimesh për qytetarët e Vlorës.

Siç dihet tashmë në çdo takim ku merr pjesë kryeministri nuk kalon pa batuta. Edhe sot, ndërkohë që i ka dorëzuar lejen një gruaje i ka bërë qytetarët të shpërthejnë në të qeshura. Gruaja pasi ka marrë lejen i ka kërkuar kryeministrit ta puthë duke i thënë se kjo është ëndra e saj. Kryeministri nuk ka nguruar e ka përqafuar gruan dhe e pyeti prandaj se paske marrë burrin me vete? Në atë moment qytetarët kanë shpërthyer në të qeshura.

Gruaja: Ëndra ime është të puth pak

Rama: Më puth, po prandaj se paske marrë burrin me vete?

(Plasin të qeshurat)

Rama: Se na shef burri nga televizori

Gruaja: Të vejë ku të vejë

Rama: Të fala burrit lum për gruan që ka 

rama5.jpgrama_4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017653942108154
array(1) { ["section"]=> string(110) "gruaja-vlonjate-nuk-permbahet-para-rames-veprimi-i-saj-i-ben-qytetaret-te-shperthejne-ne-te-qeshura-foto-69901" }