“Grupi i zjarrit të Skraparit”, ish-deputetja e LSI i bën urim special për ditëlindje Vejsiut

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:29 27-11-2017 “Grupi i zjarrit të Skraparit”, ish-deputetja e LSI i bën urim special për ditëlindje Vejsiut

Ish-deputetja e LSI-së në qarkun e Beratit, Silva Caka sot ka publikuar një foto në të cilën shihet së bashku me disa anëtarë të LSI ndërsa i uron ditëlindjen Ira Vejsiut.

 

Sekretarja e Pergjithshme e LRI-së, Ira Vejsi ka pasur ditëlindjen ditën e djeshme dhe siç duket ky urim special ka ardhur për të edhe nga ish-deputetja.

“Grupi i zjarrit të Skraparit ? Gëzuar datëlindjen Ira Vejsiu”, shkruan Caka krahas fotos së publikuar në facebook.

Screenshot_3_copy.jpg

dfdfgdfgdg.jpgsddsdgsdgsdgsd.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066900253295898
array(1) { ["section"]=> string(97) "grupi-i-zjarrit-te-skraparit-ish-deputetja-e-lsi-i-ben-urim-special-per-ditelindje-vejsiut-100994" }