Grupi polifonik pret zgjedhjet ndryshe nga të gjithë, “thumba” me këngë partive politike por Ramën e veçojnë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:51 20-06-2017 Grupi polifonik pret zgjedhjet ndryshe nga të gjithë, “thumba” me këngë partive politike por Ramën e veçojnë

Edhe disa ditë na ndajnë nga zgjedhjet e 25 qershorit dhe grupi polifonik Ansambli “Buronjat Labe”  ka thumbuar partitë politike pjesmarrëse në këtë garë, ndërsa në fund të këngës i këndojnë Edi Ramës dhe rilindjes.

Teksa kanë komentuar me rradhë duke kënduar të gjitha partitë, në fund deklarojnë se kanë zgjedhur rilindjen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.088206052780151
array(1) { ["section"]=> string(111) "grupi-polifonik-pret-zgjedhjet-ndryshe-nga-te-gjithe-thumba-me-kenge-partive-politike-por-ramen-e-vecojne-83202" }