“Grupi shurupi”, tre fëmijët e Ilir Metës dhe djali i Gjebresë, bashkë te Gjiri i Lalsit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:43 31-08-2015 “Grupi shurupi”, tre fëmijët e Ilir Metës dhe djali i Gjebresë, bashkë te Gjiri i Lalsit Bora Metaj, Era Metaj dhe Besar Metaj, së bashku me Jon Gjebrenë

“Grupi shurupi”! Kështu vetëquhen në këtë foto fëmijët e dy personazheve publikë në Shqipëri.

E kemi fjalën për kreun e Kuvendit Meta dhe moderatorin Ardit Gjebrea. Miqësia tanimë ka kaluar nga prindërit te fëmijët....

Dy vajzat e Metës dhe djali i tij ndodhen te gjiri i Lalsit, bashkë me djalin e Ardit Gjebresë. Bora Metaj, Era Metaj dhe Besar Metaj, së bashku me Jon Gjebrenë përbëjnë “grup-shurupin”.

Të rinjtë duken kaq të qeshur e rehat në shoqërinë e njëri-tjetrit. Ajo që mungon është Ana, vajza tjetër e Arditit...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12519097328186
array(1) { ["section"]=> string(90) "grupi-shurupi-tre-femijet-e-ilir-metes-dhe-djali-i-gjebrese-bashke-te-gjiri-i-lalsit-19559" }