Grushte dhe gjakra në Gjykatën e Tiranës, përleshja e dhunshme përfshin policinë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:50 14-11-2017 Grushte dhe gjakra në Gjykatën e Tiranës, përleshja e dhunshme përfshin policinë (VIDEO)

Çështjet e divorcit dhe kujdestarisë së fëmijëve kanë shkaktuar shumë plagë sociale në vend, deri edhe viktima.

Kamera e emisionit “STOP” ka filmuar pamje të pabesueshme në ambientet e Gjykatës së Tiranës, ku një konflikt fizik mes një çifti në proces divorci ka përfshirë edhe policët. Situata ka degraduar deri në gjakosje.

Policia: Shpejt patrullën këtu te Gjykata, shpejt se ka të gjakosur.

Sikurse shihet edhe në pamje, forcat e policisë shoqëruan me dhunë disa persona në komisariat, të cilët u përfshinë në sherr.

Madje një punonjëse policie, e angazhuar pranë Gjykatës së Tiranës, është gjakosur në hundë nga sherri mes disa personave për një vendim gjyqësor.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bëhuni gati! Reshje të vrushllme shiu në disa zona ditën e nesërme, dimri i egër po vjen
Shpërthim pranë Shërbimit Zjarrfikës në Durrës »
Article Logic
Execution time: 0.003986120223999
array(1) { ["section"]=> string(91) "grushte-dhe-gjakra-ne-gjykaten-e-tiranes-perleshja-e-dhunshme-perfshin-policine-video-99582" }